Açıklanamayan olaylar Üç parmaklı pençe

Bitcoin kazan
Uzaylı eli Araştırma ekibi; UNESCO Dünya Mirası listesindeki Cusco'da, üç parmaklı bir pençe buldu.

UFO meraklıları ise kalıntıların yabancı bir varlığın mumyalanmış kalıntıları olduğuna inanıyor. Kalıntıların Inka medeniyetinin başkentinde ve Saksaywaman harebelerinde bulunması, komplo teorisyenlerinin ilgisini arttırıyor. Amatör uzaylı avcılarına göre bu ya dev bir humanoid ya da bir uzaylı. Ünlü UFO avcısı Doktor Edson Salazar ve saz arkadaşları; uzantıların, insan olarak kabul edilemeyecek kadar çok kemiğe sahip olduğunu savunuyor.

Bir grup araştırmacı, UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Peru, Cusco'da üç parmaklı bir pençe buldu. Tabii ki bu keşif uzaylı iddialarını gündeme getirdi. Bu arada Cusco şehri, antik İnka kültürüne ve ünlü Saksaywaman harabelerine ev sahipliği yapıyor.

DÜNYA DIŞI DEV BİR CANLIYA AİT
Araştırmacılar bulguların kesin yerini açıklamadı, ancak bu pençenin yeraltı mağarasında keşfedildiğini söyledi. Amatör UFO avcıları, dev üç parmaklı elin dünya dışı canlıya veya dev bir insansıya ait olduğunu ileri sürüyor.


Paranormal olayların peşinde koşan ekip, sözde uzaylı elini incelemek üzere Doktor Edson Salazar'a gönderdi. Yapılan incelemeye göre bu el, insan olarak kabul edilemeyecek kadar çok kemiğe sahip. Bu arada el dışında uzun bir kafatasının da bulunduğu iddia ediliyor.

Uzaylı eli veya bu garip pençe, biyolojik materyal olduğunun onaylanması amacıyla radyokarbon ve DNA testi için Amerika'ya gönderilecek. Hiçbir bağımsız bilimsel kuruluş veya resmi kurum, iddialar hakkında açıklama yapmadı.

Bu videoda gizemli el iskeleti üzerinde yapılan incelemeleri görebileceksiniz.Bu videoda ise gizemli uzaylı kafatası üzerinde yapılan incelemeleri görebileceksiniz.Gizli Dosyalar Sitesi
Arkadaşlarınla Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Destekleyenler : Domain Ajansı | Domain Fabrikası | TarihE.com
2013. GizliDosyalar.com | Gizli Dosyalar, Gizemli Olaylar Sitesi - Bağzı hakları saklıdır. Genel olarak Copy LEFT
Tema Creating Website Yayın Mas Template
Blogger