Ana Sayfa » , , » UFO'lar ve çıkardıkları süpersonik sesler

UFO'lar ve çıkardıkları süpersonik sesler

Bitcoin kazan
ufolar ve süpersonik seslerİnsanın işitme frekansının menzili dahilinde UFO'lar çoğunlukla sessizdir. Sesler işitildiği zaman, çoğu kez, yüksek bir vızıltı sesi, dönen bir topaçınki gibi vınlama sesi, hışırdama ve parlama sesi ve rüzgar sesi şeklinde tanımlanırlar. Olması muhtemel elektromanyetik radyasyona karşı duyarlığın ya da dokunma duyusunun frekans menzilleri dahilinde, UFO'larla yakın karşılaşmalarda bulunanlarca aşağıdaki etkiler rapor edilmiştir:

Otomobil yolcuları şok ve uyuşma hali geçirmişler; sürücüler yarı felç hali ve sıcaklık hissetmişler; yolcular "elektrik şoku" hissetmişler, bir "karıncalanma hissi" duymuşlar, gözler aşırı derecede tahriş olmuş, deri kırmızılaşmış ve gözler şişmiştir. Bir çok yakın karşılaşma olayında, korku ve uykusuzluk yaygın görülen etkiler olduğu halde, yukarıdaki türden etkiler meydana gelmez.

Aşağıdaki etkiler ve olaylar ise, bilinmeyen frekans menzillerine aitmiş gibi görünürler: Bir gözlemden önce duyulan açıklanamaz bir korku ya da huzursuzluk hissi; bir şeyin "varlığı" hissi ya da biri tarafından gözleniyor olma hissi; gözlemeye korkmamasını ya da sakin halde kalmasını ya da uzak durmasını söyleyen mesajların ya da izlenimlerin alınması ve bir ya da daha fazla gözlemcinin, diğer kişiler tarafından görüş menzili dahilinde görülemeyen bir UFO'yu gözlemlemesi. Bu etkiler ve olaylardan bazılarının psişik olaylarla ilişkili olduğu görülmekte ve bunlar, UFO'ların ardındaki nedenleri anlamak için en değerli ipuçlarından bazılarının, insanın psişik güçlülüğü sayesinde elde edebileceğini akla getirmektedirler.

Hayvanların UFO'lara tepkileri, gözlemcilerin deneyimlerini kanıtlamakta kullanılabilecek bir diğer done kategorisini oluşturmaktadır. UFO'lara hayvanlar tarafından gösterilen tepkiler, bazı vakalarda hayvanların görsel gizlemlerine atfedilebilir, fakat diğer bazı vakalarda ise, diğer duyusal ya da psişik nedenlerle ilgili oldukları görülür. Bu tepkiler, ormanlık bir bölgede olağan dışı bir sessizlik ve hayvanların ortadan kaybolmaları, çevrede ve bahçede köpeklerin ulumaları ve havlamaları ve saklanmaya eğilim, inleme, titreme, ağlama gibi güçlü bir koku hissini gösterir tepkilerden ibarettir.

Gizli Dosyalar Sitesi
Arkadaşlarınla Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Destekleyenler : Domain Ajansı | Domain Fabrikası | TarihE.com
2013. GizliDosyalar.com | Gizli Dosyalar, Gizemli Olaylar Sitesi - Bağzı hakları saklıdır. Genel olarak Copy LEFT
Tema Creating Website Yayın Mas Template
Blogger