Ana Sayfa » , , , » UFOlar radar ile tespit edilebilir mi?

UFOlar radar ile tespit edilebilir mi?

Bitcoin kazan
ufolar radarlara yakalanıyor mu?Dünya üzerindeki herkesin hemfikir olmadığı ancak genel kabul gören UFO'larla ilgili araştırmalar derinleştirilmesine rağmen UFO'ların radara yakalanma ihtimalleri var mıdır? Radar gözlemleri görsel tespitlerle örtüştürülebiliyor mu?

UFO'Iarın radarlarla tespitleri uçaklardan, havaalanlarından ve askeri üslerden sık sık yapılmıştır. Radarlarla tespitlerin aynı anda görsel gözlemlerle desteklenmeleri halinde, iyi kanıtlanan bir olay meydana gelmiş olur. Bir çok vakada, askeri uçakların bir UFO'yu radarla buldukları ve aynı anda pilotun da görsel olarak UFO'yu teşhis ettiği rapor edilmiştir. En azından bir vakada, yerdeki askeri radar, uçaktan yapılan radar tespitini ve görsel gözlemleri onaylamıştır.

Radar tespitleri, bir UFO'nun done analizlerine göre, saatte 19300 km.yi geçebilen hızını hesaplamayı sağlamaktadır UFO'Iarın çoğu radar sinyallerini yansıtmaktayken, bazıları aşikar olarak yansıtmazlar, hatta UFO yerden ya da havadan açıkça görülebilmekte iken bile ...

UFO raporlarının çok büyük bir kısmında elektromanyetik etkiler rapor edilmiştir. Otomobil ve kamyon motorları, bir UFO ile yakın karşılaşma sırasında sık sık gürültü yaparlar ya da tamamıyla dururlar. Diğer vakalarda radyo ve televizyonlarda parazit olduğu; ev, cadde ve otomobil ışıklarının söndüğü ve genel bir enerji kesintisinin meydana geldiği rapor edilmiştir.

GÖRÜLEN UFO'YU TESPİT EDEMEYEN RADARLAR
Ancak UFO'ların radarları rahatlıkla aldatabildikleri ve radara yakalnmadıkları da bilinen bir gerçektir. İsviçre'de 5 Haziran 1996 günü öğleden sonra 2:30. Dubendorf askeri hava üssünde aralarında radar operatörlerinin de bulunduğu altı görevli, 1700 metre uzaklıkta çok büyük gümüş renkli bir cismi görürler, cisim karşıdaki büyük binanın ardından ortaya çıkar, sallanarak 1300-2000 metre arasında inip çıkarak ilerlemektedir. Üç radar cihazı birden harekete geçirilir. Von Ludwiger normal dışı hareketler yapan radar hedeflerinin, çok net olarak belirlenebildiğini ve kayıtlara geçirilebildiğini söylemekte ve bu tür kayıtların sonradan en iyi şekilde analiz edilebildiğini belirtmektedir ama bu kez, radarlarda hiçbir görüntü yoktur, sadece bir hareketin eğim çizgileri belli belirsizdir.

UFO gizemi uzun yıllar gündemimizden düşmeyecek...

Gizli Dosyalar Sitesi
Arkadaşlarınla Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Destekleyenler : Domain Ajansı | Domain Fabrikası | TarihE.com
2013. GizliDosyalar.com | Gizli Dosyalar, Gizemli Olaylar Sitesi - Bağzı hakları saklıdır. Genel olarak Copy LEFT
Tema Creating Website Yayın Mas Template
Blogger